حفاظ ساختمان

تولید کننده مستقیم:حفاظ های ساختمانی:حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه رو دیواری با مناسب ترین قیمت و کیفیت:09194915895

حفاظ ساختمان

تولید کننده مستقیم:حفاظ های ساختمانی:حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه رو دیواری با مناسب ترین قیمت و کیفیت:09194915895

۳ مطلب در تیر ۱۳۹۹ ثبت شده است

آگهی رایگان


اگر می‌خواهید کسب و کار شما به خوبی دیده شود می‌توانید در سایت‌های درج آگهی رایگان به راحتی ثبت نام کنید و تبلیغات اینترنتی رایگان قراردهید.

درج آگهی

مزایای درج آگهی اینترنتی در مقابل تبلیغات سنتی و قدیمی بسیار زیاد می باشد از نظر هزینه میزان دسترسی بازاریابی گستردگی و حتی فروش و تجارت اینترنت و درج آگهی اینترنتی بسیار بهینه و مناسب  می باشند.

 

در تبلیغات سنتی و قدیمی هزینه بسیار بالا است و محدودیت هایی وجود دارد که نمی توان آن را نادید گرفت  برای اینکه در سطح یک شهر از روش سنتی تبلیغاتی استفاده کنید باید زمان بسیاری صرف کرده و بسیار هزینه کنید تا تبلیغات انجام شود.

 

دیگر تبلیغات سنتی اثر بخش نیستند در این نوع تبلیغات حداقل باید شما یک کارت ویزیت کاتالوگ بروشور پوستر چاپ کنید که در آن تبلیغات خود را درج کرده باشید.

 

سپس اقدام به پخش آنها کنید و هیچ تضمینی نیست که همه توجهی به کاتالوگ بروشور و یا کارت چاپ شده کنند.

 

این نکته هم بهتر است یادآور شوم که در بازاریابی فقط بازاریاب های مبتدی هستند که از کاتالوگ و بروشور استفاده می کنند.

 

ولی یک بازاریاب حرفه ای قابلیت این را دارد که خودش توضیحات محصول را ارائه دهد اما در درج آگهی اینترنتی در کمترین زمان با مناسب ترین هزینه آگهی شما در هر نقطه ای قابل رویت خواهد بود و محدود به زمان و مکان نیستید در هر زمانی می توانید آگهی خود را نشر دهید و تاثیر آن را مشاهده کنید.

 

مزایای درج آگهی اینترنتی

 

در تبلیغات اینترنتی ارسال آگهی بصورت هدفمند و صورت می گیرد کاربران و مخاطبینی که تبلیغات را مشاهده می کنند و یا دنبال کالایی هستند می دانند که به کدام سایت ها مراجعه کنند یا در سایت های درج آگهی به کدام دسته بروند.

 

این مزیت که بازدید کنندگان بهینه شده باشند از مزایایی درج آگهی اینترنتی می باشد که به هیچ وجه در بازار سنتی یافت نمی شود برای درج آگهی در سایت آگهی-کالا کافیست عضو سامانه شوید و از خدمات ما بهره مند شوید.

 

امروزه کسب و کارهای زیادی هستند که در جامعه به خوبی شناخته نشده اند می‌توانید با درج آگهی رایگان در آگهی-کالا کسب و کار خود را معرفی کنید و مزایای درج آگهی اینترنتی برخوردار شوید.

 

درج آگهی رایگان در سایت آگهی-کالا


سایت آگهی-کالا یکی از بهترین سایت درج آگهی رایگان بسیاری از امکانات و ویژگی‌های جذاب را در اختیار شما عزیزان قرار می‌دهد.

این شیوه از تبلیغات اینترنتی ویژگی مناسبی است که تأثیرات مثبتی بر روی دیده شدن کسب و کار شما را فراهم می‌کند هنگامی که به سراغ تبلیغات رایگان می‌روید در فروش و بازاریابی بدون کاهش میزان فروش اهدافتان محقق می‌شود.

 

https://agahi-kala.ir/

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۰ تیر ۹۹ ، ۱۹:۴۷
.... یزدانی

نرده حفاظ روی دیوار

 

نرده حفاظ روی دیوار نوعی امنیت برای ساختمان ها محسوب میشود این نرده ها اغلب در مکانهایی نصب می گردند که خارج از محدوده های مرکز شهر می باشند.

 

البته بهتر است تمامی افراد برای برقراری امنیت و آرامش اقدام به نصب این نرده ها نمایند نرده هایی که برای حفاظت استفاده می کنند اغلب از جنس فولاد و آهن می باشند.

 

اما در برخی از دیوارها مشاهده شده است که از نرده های چوبی نیز استفاده نموده اند این نرده ها دارای امنیت بسیار پایینی بوده و صرفا جهت زیبایی از آنها استفاده خواهد شد.

 

نرده حفاظ روی دیوار اغلب دارای انواع متفاوتی می باشد که این تفاوت ها توسط افراد خلاق و متخصص در این زمینه صورت گرفته است. 

 

نمونه هایی از این نرده ها عبارتند از حفاظ نیزار حفاظ شاخ گوزنی حفاظ لیلیوم حفاظ آبشاری یا ایستاده در ادامه به برخی از ویژگی این نرده ها اشاره می نماییم

 

 

نرده حفاظ شاخ گوزنی از زیر مجموعه نرده حفاظ روی دیوار

 

زمانی که شما به این نرده ها بر روی دیوارها نگاهی می اندازید گویی به شاخ گوزنی نگاه می کنید این نرده ها با الگو گرفتن از شاخ گوزن طراحی و به تولید رسیده اند.

 

میزان امنیت در این نرده ها بسیار بالا می باشد این نرده ها از نوک های بسیار تیزی برخوردار هستند که عبور از آنها را غیر ممکن ساخته است.

 

نرده لیلیوم از زیر مجموعه نرده حفاظ روی دیوار

 

این نرده ها می توانند با در برداشتن زیبایی بی نظیر برای ساختمان امنیت بسیار بالایی را نیز تامین نمایند نرده لیلیوم را هم می توان طرحی از گلهای لیلیوم دانست.

 

امنیت در این حفاظها بسیار بالا می باشد به گونه ای که می توان گفت امنیت این نرده ها از نرده های شاخ گوزنی نیز بیشتر خواهد بود.

 

این نرده ها را اغلب به صورت دو رنگ نقاشی می کنند تا بر زیبایی آن بیافزایند نکته مهم دیگر ارتفاع این نرده ها می باشد که افراد می توانند به دلخواه خود تنظیم نمایند.

 

نرده حفاظ نیزار از زیر مجموعه نرده حفاظ روی دیوار

 

این نرده ها بسیار شبیه به نیزار ها می باشند به نوعی می توان گفت در طراحی آنها از نیزارها الگو برداری شده است این حفاظ ها دارای نوک های بسیار تیزی می باشند که امکان عبور از آنها ممکن نخواهد بود.

 

اگر شما به زیبایی بنای خود اهمیت می دهید بهتر است از نردها دیدن کنید این نرده ها علاوه بر تامین امنیت دربنا زیبایی بسیاری را برای بنا به ارمغان خواهند آورد.

 

قیمت نرده حفاظ روی دیوار

 

همینطور که نرده های حفاظ دارای اهمیت بسیاری می باشند قیمت آنها نیز برای افراد از اهمیت بسزایی برخوردار خواهد بود.

 

قیمت نرده حفاظ روی دیوار به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد که ما در اینجا به برخی از آنها اشاره می کنیم اگر شما از نرده هایی با تراکم های بالا استفاده نمایید قیمت نرده ها نیز بالاتر خواهد رفت.

 

تراکم کمتر می تواند قیمت را مناسب تر نماید همچنین ارتفاع در نرده ها از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت نرده های حفاظ خواهد بود.

 

بسیاری از نرده هایی که برای حفاظ استفاده می شوند در ارتفاع هایی با اندازه ی  یک متر و نیم خواهند بود قیمت نرده های شاخ گوزنی و نرده های حفاظ لیلیومی از مابقی نرده ها بالاتر خواهد بود.

 

قیمت نرده های حفاظ شاخ گوزنی در این راستا از قیمت بسیار پایین تری نسبت به مابقی نرده ها برخوردار خواهند بود.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۵ تیر ۹۹ ، ۲۰:۱۴
.... یزدانی

حفاظ سرنیزه ای

امروزه انواع حفاظ های فلزی از بهترین ابزار امنیتی برای روی دیوارها و بالای درب ها در مکان های مختلف می باشد مردم با استفاده از حفاظ های فلزی به راحتی می توانند امنیت لازم را برای منازل مسکونی خود تامین کنند یکی از انواع حفاظ های فلزی حفاظ سرنیزه ای است که به معرفی آن می پردازیم.

 

حفاظ رودیواری

 

حفاظ سرنیزه ای چیست؟

حفاظ سر نیزه ای و یا آبشاری دارای کیفیت بالایی است که به عنوان یک محافظ بر روی دیوارهای ساختمان ها و منازل مسکونی استفاده می شود تا به نوعی امنیت خانه را از وجود سارقان حفظ کنند.

 

حفاظ سرنیزه ای از قدیمی ترین و متداول ترین نوع حفاظ های دیواری می باشد که با گذشت زمان مدل های جدیدی از این نوع حفاظ در طرح های بسیار زیبایی تولید شده است.

 

حفاظ سرنیزه ای از مقاوم ترین فلزها که از جنس فام و میلگرد می باشد تولید می شود، این نوع حفاظ از مقاومت و استحکام بالایی برخوردار است.

 

خصوصیات انواع حفاظ سرنیزه ای

به خاطر جنس این نوع حفاظ که از نوع فام می باشد همه افراد می توانند در هر نوع آب و هوایی که سکونت دارند و در هر منطقه جغرافیایی که زندگی می کنند از آن برای امنیت منازل شان استفاده کنند.

 

تولیدی ما انواع این حفاظ ها را در ارتفاع های 120 سانتی متر تا 150 سانتی متر تولید می کند به طور عام رنگی که تولیدی ما برای این نوع حفاظ ها استفاده می کنیم رنگ معمولی می باشد.

 

هر شاخه از حفاظ سرنیزه ای و یا آبشاری می تواند دارای یک سرنیزه و یا دو تا سه سر نیزه باشد که برخی عمودی و ایستاده و برخی خمیده هستند که امنیت بیشتری را تامین می کنند.

 

این نوع حفاظ در رنگ های مختلفی در بازارها موجود است و خریدار می تواند با توجه به سلیقه خود رنگ طرح ارتفاع مورد نظر را انتخاب کند.

 

خریداران بهتر است این نوع حفاظ را از مراکز معتبر خریداری کنند تا هم امکان نصب رایگان به آنها تعلق بگیرد و هم حفاظ دارای خدمات پس از فروش و گارانتی باشد.

 

قیمت این نوع حفاظ با توجه به جنسش ارتفاع و ضخامت آن تعیین می شود و خریداران در هنگام خرید هر نوع حفاظی بهتر است با تشریح شرایط ساختمانشان از فروشنده راهنمایی بخواهند.

 

 کاربردهای حفاظ سرنیزه ای

حفاظ های سرنیزه ای برای هر نوع دیواری استفاده می شود اما عموما برای دیوارهای کوتاه بهترین انتخاب می باشد چون ارتفاع بلند تری نسبت به بقیه حفاظ ها دارد.

 

این نوع حفاظ دارای تیغ های تیزی شبیه نیزه می باشد که به جای استفاده از دیوار و مصالح ساختمانی گران بیشتر از آن برای حفاظت از پروژه های امنیتی و حفاظتی و نیز مکان هایی که باید دور از دسترس و آسیب و یا حمله حیوانات باشد استفاده می شود.

از این نوع حفاظ می توان بیشتر برای حصار کشی بالای دیوار های کوتاه باغات کارخانه ها استفاده می کنند.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۸ تیر ۹۹ ، ۲۰:۰۱
.... یزدانی