حفاظ ساختمان

تولید کننده مستقیم:حفاظ های ساختمانی:حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه رو دیواری با مناسب ترین قیمت و کیفیت:09194915895

حفاظ ساختمان

تولید کننده مستقیم:حفاظ های ساختمانی:حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ سرنیزه رو دیواری با مناسب ترین قیمت و کیفیت:09194915895

۲ مطلب در خرداد ۱۳۹۹ ثبت شده است

انواع نرده حفاظ روی دیوار

 

انواع نرده حفاظ روی دیوار استفاده از نرده حفاظ امروزه در بین عموم بسیار باب شده است این نرده ها هم زیبایی بسیار و هم امنیت فراوانی را با خود به ارمغان خواهند آورد در سر در بسیاری از خانه ها شما شاهد انواع نرده حفاظ روی دیوار خواهید بود.

 

این نرده ها اغلب از جنس فولاد و آهن خواهند بود استحکام بالا در این نرده ها سبب شده است که بسیاری از افراد از این نمونه نرده ها استفاده نمایند انواع نرده حفاظ روی دیوار در بازار بسیار زیاد می باشد .

 

البته می توان از انواع گوناگون این نرده ها بنا به سلیقه ی افراد استفاده نمود نمی توان گفت که این برخی از این نرده ها فقط برای مکان خاصی طراحی شده است .

 

می توان از انواع نرده حفاظ روی دیوار بر روی بسیاری از اماکن مانند خانه ها ادارات پادگان ها باغ ها برخی از رستوران ها و بسیاری دیگر استفاده نمود تنها مورد خاص استفاده از برخی نرده ها برای زندان ها می باشد که از طراحی خاصی برخوردار خواهند بود. 

 

انواع نرده حفاظ روی دیوار بر حسب امنیت

 

انواع نرده ها بسیار زیاد می باشد اما اگر بخواهیم آنها را بر حسب امنیت دسته بندی کنیم می توانیم از انواع خاصی مانند نرده حفاظ شاخ گوزنی نرده حفاظ لیلیومی نرده حفاظ های فرفورژه نام ببریم .

 

البته لازم به ذکر می باشد که هر چه مقدار تراکم در این نرده ها زیاد باشد مقدار امنیت نیز بسیار بالاتر خواهد بود ناگفته نماند که قیمت این حفاظ ها از مابقی نرده های حفاظتی بیشتر خواهد بود در اینجا ما به بررسی انواع نرده حفاظ روی دیوار از نوع شاخ گوزنی خواهیم پرداخت : 

 

نرده حفاظ شاخ گوزنی

 

همانطور که از نام این نرده ها پیداست این نرده ها را بر اساس الگوگیری از شاخ های گوزن طراحی و تولید نموده اند. این طراحی ها و تولیدها در شرکت تولیدی نرده ها آماده شده و برای نصب به محل ارسال می شوند.

 

نحوه ی نصب این نرده ها بسیار سخت خواهد بود. این نرده ها اغلب دارای نوک های بسیار تیزی می باشند که عبور از آنها برای هر فردی را ناممکن خواهد ساخت.

 

زیبایی در این نوع از نرده ها بی نظیر خواهد بود. می توان گفت که این نرده در میان انواع نرده حفاظ روی دیوار از استحکام بسیار بالاتری برخوردار می باشد و به همین دلایل دارای طرفداران بسیاری در بازار خواهند بود.

 

در این نرده ها از قطعات فلزی استفاده می شود که بر روی آنها برخی از خمیدگی ها را ایجاد می کنند تا عبور از آنها غیر ممکن گردد برش در این نوع از نرده ها به وسیله ی دستگاه های تیزبر انجام خواهد گرفت.

 

یکی دیگر از خصوصیات بارز در این نمونه از نرده ها تنوع رنگ در آنها خواهد بود افراد می توانند به دلخواه خود از انواع رنگ ها برای این نمونه ها استفاده نمایند البته باید گفت رنگ هایی که شرکت برای این نرده ها استفاده می نماید از رنگ های کوره ای ثابت تهیه شده است. 

 

خرید نرده حفاظ شاخ گوزنی

 

یکی از راه هایی که شما می توانید به راحتی این نرده ها را با قیمت مناسب و کیفیت بالا تهیه نمایید مراجعه به سایت و سفارش ساخت محصول مورد نظر خواهد بود.

 

شما می توانید به راحتی اطلاعات کاملی را نسبت به انواع نرده حفاظ روی دیوار بدست آورده و برای تهیه آن اقدام نمایید.

 

یکی از پرفروش ترین محصولات که دارای طرفداران زیادی می باشد نرده حفاظ شاخ گوزنی است که علاوه بر تامین امنیت بسیار بالا کیفیت و زیبایی را نیز برای شما در بر خواهد داشت.

  •  
۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۲۵ خرداد ۹۹ ، ۱۵:۲۸
.... یزدانی

قیمت حفاظ دیوار حیاط 

 

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع حفاظ دیوار حیاط می باشد که یکی از بهترین انواع آن برای امنیت بیشتر منزل می باشد. قیمت حفاظ دیوار حیاط یکی از مهم ترین عواملی می باشد که در خرید حفاظ تاثیر گذار است.

 

افراد سود جو بسیار زیادی وجود دارند که با روش های مختلف سعی در عرضه ی انواع تقلبی و غیر ایمن حفاظ می باشند در نتیجه بهتر است برای جلوگیری از ضرر مالی و خرید مدل های غیر ایمن از قیمت دقیق و مولفه های تاثیر گذار روی آن آشنایی داشته باشید. 

 

حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای  ساخته شده اند که سارق های حرفه ای هم به هیچ عنوان نمی توانند از آن عبور کنند. این نوع حفاظ ها از فولاد های بسیار مقاوم ساخته می شوند حفاظ شاخ گوزنی توانایی نصب بر روی مصالح مختلفی اعم از سنگ بتن و فلز را دارد.

 

استعلام قیمت حفاظ دیوار حیاط 

 

حفاظ شاخ گوزنی یک نمونه از حفاظ های دیوار حیاط می باشد که مدل های مختلف دارند و بر حسب همین تفاوت قیمت حفاظ دیوار حیاط نیز متفاوت می باشد.

 

برای تعیین قیمت حفاظ دیوار حیاط باید مولفه های زیادی را مد نظر قرار داد این مولفه ها شامل موارد زیر می باشند که بهتر است قبل از انتخاب و خرید آن ها اطلاعات کافی و ضروری را از انواع آن به دست آورید.

 

تاثیر تعداد شاخه ها بر قیمت حفاظ دیوار حیاط

 

تراکم شاخه ها یا همان تعداد شاخه ها مولفه ای مهم برای تعیین قیمت حفاظ دیوار حیاط می باشد بهترین تراکم برای حفاظ دیوار مدل شاخ گوزنی حدود 12 ردیف می باشد باید در زمان خرید به تعداد و تراکم شاخه ها کاملا دقت کنید تا بتوانید حفاظی مناسب برای دیوار های منزل خود خریداری کنید.

 

تاثیر وزن بر قیمت حفاظ دیوار حیاط

 

وزن یکی از تاثیر گذارترین مولفه ها برای تعیین قیمت حفاظ دیوار حیاط می باشد حفاظ شاخ گوزنی و محافظ دیوار بر حسب متر محاسبه می شود علاوه بر متراژ باید وزن حفاظ های دیوار نیز مورد محاسبه قرار بگیرند.

 

ممکن است بعضی از افراد سود جو با استفاده از شاخه های نازک و یا کم کردن شاخه های حفاظ وزن حفاظ را کاهش می دهند و باعث کم شدن ایمنی آن می شوند درنتیجه حتما باید مولفه ی وزن را مورد نظر قرار بدهید.

 

تاثیر رنگ بر قیمت حفاظ دیوار حیاط

 

اگر حفاظ های دیوار به روش های قدیمی و با استفاده از رنگ مایع و شناور شدن در حوضچه رنگ شوند به مراتب قیمت پایین تری نسبت به دیگر روش های رنگ آمیزی دارد.

 

رنگ کاری و ضد زنگ بودن حفاظ شاخ گوزنی بسیار مهم می باشد زیرا رنگ کردن آن ها روی دیوار کار بسیار مشکلی می باشد.

 

تاثیر مدل جوشکاری بر قیمت حفاظ دیوار حیاط

 

نوع جوشکاری بر قیمت حفاظ دیوار حیاط بسیار تاثیر گذار می باشد جوشکاری مدرن و جوشکاری قدیمی دو روش برای جوشکاری حفاظ شاخ گوزنی می باشند.

 

در روش جوشکاری مدرن حفاظ های دیوار محکم تر و ایمن تر جوشکاری می شوند به همین سبب بهترین نوع جوشکاری می باشد.

۰ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۰۵ خرداد ۹۹ ، ۰۹:۵۳
.... یزدانی